Wizzair має прекрасні рейси до Варшави (щоправда, трохи пізно прилітає, але), для того, щоб чухнути туди на вікенд не треба брати додаткових вихідних, в п'ятницю ввечері вилітаєш, в неділю ввечері повернувся. Хороший варіант для вічно зайнятих, але охочих до нового пиволюбів.
Аеропорт Шопена маленький, затишний, і дуже поруч з містом, практично як наші Жуляни. Ми літали в гості, тому наш вікенд перетворився на суміш гуляння, величкакатання і пива. Тут, власе, буде про пиво.
Легенда про дешеве польське пиво потроху і правда перетворюється на легенду, тому що ціни у порівнянні з минулорічними і позаминулорічними поїздками змінилися пристойно. Для розуміння цін в гривні множте на 7,6.
Ще одне цікаве спостереження - зовсім інше ставлення до "обгортки". Дизайн? Брендоване скло? Ой та облиште ви ці дурощі, ви на пиво прийшли, чи на стіни дивитися?
Отже, поїхали.
Найстарший з відвіданих заклад, заклад з брендованим склом, смачню (пабною) їжею і хорошим вибором пива на кранах і в пляшках - Jabeerwocky (Nowogrodzka 12, jabeerwocky.pl)
Можна розплатитися карткою (власне, це можна зробити всюди, про всяк випадок), можна поїсти, порозглядати пляшкове меню з дуже цікавими позиціями, на 24 кранах переважно польський крафт, але присутні й усякі іноземні гості, британці, німці, тощо. Всередині дві досить просторі, але не надто великі все ж таки зали, літній майданчик під парасолями. Було швидко, але наповнення в час нашого візиту (неділя пообіддя) було мінімальне. Дивує співвідношення вартості ціни пива та їжі, нормальна така порція їжі коштує як 1,5-2 великі келихи пива. І так майже всюди.
Фірмовий бар пивоарні Artesan (Stanisława Moniuszki 1A) виглядає як портал в якийсь Копенгаген: мінімалізм, світлі кольори, яскраві плями, дерево, великі вікна, брендінг майже відсутній. Він притулився на першому поверсі якогось бізнес-центру (ото пощастило комусь). 8 кранів. Їжі немає. Симпатичний майданчик на вулиці. Що цікаво, прямо під відкриття (15:00) прийшло 3-4 компанії, випили по келиху і пішли, але не туристи (принаймні, говорили по-польски і дехто на велосипедах). Тобто в цілому заклад розрахований лише на пити пиво. Цікаво, що деякі бочкові позиції тут дорожчі, ніж у місцевому Міккеллері.
Мультитап Hoppiness Beer & Food (Chmielna 27/31/76, hoppiness.ontap.pl) - 12 кранів, відкривається одним з перших закладів у вихідний. Локальне й імпортне пиво, їжа теж пабного типу з легким ухилом в фьюжн - кесадія, бао, бургери і сендвічі. Радше перекусного плану, ніж серйозно поїсти. Непоганий варіант для початку, особливо, якщо заздалегідь перевірити, що на кранах.
PiwPaw (Foksal 16, piwpaw.pl) насправді має дві локації. Спершу мало не втрачаєш свідомість з 70+ кранів, але потім бачиш, що 25 з них сидр, потім іде мала регіоналка типу Фортуни, а вибір стильовий не те щоб сильно строкатий. Місце "щоб всім було шо випить", але не дуже затишне.
About Lana Svitankova
Beer princess in disguise, Certified Cicerone®, BJCP Judge, Apprentice Beercierge, aiming for next levels. Member of Pink Boots Society. Beer runner, yeast smuggler, bottle herder and talking head for Varvar Brew
На платформі Blogger.
Немає коментарів :
Дописати коментар