Чоко-коко
І що б його таке з"їсти, щоб і смачно, і шоколадно, і швидко, і без зайвих рухів, подумала я, гортаючи привезену з Швеції книжку про печиво і тістечка. Переважна більшість рецептів вимагає м"якого масла, якого, звісно, ніколи немає, коли бажання "хочу зара, хочу вже". Але ці коржики - явно родичі брауніз - були ідеальним рішенням. Подаю рецепт, як він був у книжці, між іншим, я вже давно здалася і купила собі мірну чашу (американську мірну, яка не те щоб дорівнює нашій склянці). Про всяк випадок, отуто є дуже зручний калькулятор, яким можна переводити в зрозумілі міри. Отже, чоко-коко (а також чоко-моко, коко-моко і т.д.)
коржики:
150 г масла (розтопити і дати вистигнути)
2 яйця
1 чашка цукру
1 ч.л. ванільного екстракту
1ст. л. какао
2 чашки борошна
2 ч.л. розпушувача
2/3 чашки молока
глазур:
50 г масла (розтопити і дати вистигнути)
2 ст.л. міцної кави
1 ч.л. ванільного екстракту
1,5 чашки цукрової пудри
1 ст.л. какао кокосова стружка
Розігрійте піч до 175С. Змастіть форму маслом і притрусіть борошном (у мене була прямокутна 40 на 20, чим більша форма, тим тонший коржик і навпаки, тому можна варіювати). Збийте яйця і цукор до білої густої піни, додайте ваніль, розпушувач, і по черзі додавайте борошно, какао, масло, молоко, добиваючись однорідної консистенції тіста. Вилийте тісто у форму і випікайте приблизно 20 хвилин (трісочка має виходити з коржа сухою). Дістаньте і дайте вистигнути. Для глазурі розтопіть масло, додайте каву і ваніль, пудру і какао і добряче розмішайте (можна тримати на маленькому вогні, так глазур буде однорідною і лискучою), покрийте глазур'ю корж і притрусіть кокосовою стружкою. Наріжте на порційні шматочки. І з чаєм, і з кавою - маніфік. І простіше простого.
Вже цілий день читаю Ваш блог, дуже цікаво, жваво, і з гарними картинками))
ВідповістиВидалитиА цей чоко-чоко на смак чим відрізняється від брауні (який Ви теж тут викладали)?
Дякую :)
ВидалитиЦей коржик буде відрізнятися насиченістю смаку (тут усього 1 ложка какао проти майже цілої плитки шоколаду у брауні) і буде іншим по структурі - цей більше коржик, а брауні має бути вологим всередині